پایش برنامه عملیاتی حداقل
کارشناس: علیرضا میرزایی

•همکاران گرامی پایش برنامه عملیاتی و مسئولین محترم کارگروههای حوزه آموزش؛ با عنایت به بازه زمانی بارگذاری مستندات فعالیتهای سه ماهه دوم منتهی به شهریور ماه، مستدعی است نسبت به آماده سازی و بارگذاری مستندات در زمان مقرر اقدام فرمایید.

اطلاعیه حداقل

 ​​

تغییر آئین نامه تسهیل ادامه تحصیل دانشجویان ممتاز و استعداد درخشان به مقاطع بالاتر

دانشجوی ممتاز هر رشته تحصیلی مجاز است فقط در مقاطع بالاتر رشته همنام،به تحصیل بپردازدو در صورتی که در مقطع کارشناسی ارشد،رشته همنام رشته تحصیلی مقطع قبلی وجود نداشته باشد،سهمیه 10%بدون آزمون حذف و به 20%سهمیه پذیرش با آزمون تبدیل می شود.

قابل توجه دانشجویان محترم استعداد درخشان متقاضی شرکت در آزمون ارشد 1396 با آزمون و بدون آزمون


 لطفا جهت اطلاع از نحوه شرکت در آزمون و ارائه مدارک به منظور ثبت نام به مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی( واحد استعداد درخشان) از تاریخ 1/5/1396 لغایت14/5/96  مراجعه فرمایید

 قابل توجه کارکنان محترم حوزه پردیس دانشگاه

به اطلاع آن دسته از کارمندان محترم دانشگاه که آمادگی حضور در کلاس های توانمندسازی زبان انگلیسی را دارند، می رساند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی (خانم الهام رستمی) مراجعه بفرمایند.

دوره های توانمندسازی زبان انگلیسی اعضا هیئت علمی حداقل

به اطلاع اعضا محترم هیئت علمی می رساند که دوره های توانمند سازی زبان انگلیسی اساتید که از تاریخ 10/4/96 شروع شده بود، در تاریخ 28/4/96 به پایان رسید.


به اطلاع آندسته از اساتید علاقه مند به شرکت در این دوره ها می رساند که جهت ثبت نام به واحد توانمندسازی اعضا هیئت علمی مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی دانشگاه مراجعه بفرمانید.

جستجو
منابع موجود در مرکز
صفحه 6 از 3ابتدا   قبلی   1  2  3  بعدی   انتها   

دات نت نیوک فارسی