سامانه فعالیتهای نوآورانه
یک خطای بحرانی اتفاق افتاده است

قابل توجه اعضا محترم هیئت علمی

با توجه به برقراری سامانه فعالیتهای نوآورانه به آدرس meded.behdasht.gov.ir در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با توجه به اینکه امتیازات پژوهش در آموزش بند 6 ماده 2 آیین نامه ارتقا اعضا هیئت علمی در صورتی قابل احتساب خواهد بود که در این سامانه ثبت و به تایید رسیده باشد. لذا از کلیه اعضا محترم هیئت علمی خواهشمند است، در این سامانه ثبت نام بفرمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به نماینده دانشگاهی سامانه، سرکار خانم دکتر ساناز اعظمی در مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی مراجعه بفرمایید. 

پایش برنامه عملیاتی

اخباربرگزاری کارگاه آشنایی با آسیب های خانوادگی ناشی از شغل ویژه اعضای هیئت علمی مورخ 15/11/97 گزارش کارگاه پدافند غیر عامل ویژه معاونان و مدیران دانشگاه مورخ 22/12/97
HtmlNoArticles

کارگاه اخلاق و رفتار حرفه ای در آموزش ویژه اعضای هبات علمی مورخ20/4/98 روز پنجشنبه ساعت 30/8الی30/11توسط مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی در سالن توسعه معاونت آموزشی برگزار گردید . مدرس برگزار کننده این کارگاه آموزشی جناب آقای دکتر یدالله زارع زاده از اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کردستان بودند.

اطلاعیه

 ​​

تغییر آئین نامه تسهیل ادامه تحصیل دانشجویان ممتاز و استعداد درخشان به مقاطع بالاتر

دانشجوی ممتاز هر رشته تحصیلی مجاز است فقط در مقاطع بالاتر رشته همنام،به تحصیل بپردازدو در صورتی که در مقطع کارشناسی ارشد،رشته همنام رشته تحصیلی مقطع قبلی وجود نداشته باشد،سهمیه 10%بدون آزمون حذف و به 20%سهمیه پذیرش با آزمون تبدیل می شود.

قابل توجه دانشجویان محترم استعداد درخشان متقاضی شرکت در آزمون ارشد 1397 با آزمون و بدون آزمون


 لطفا جهت اطلاع از نحوه شرکت در آزمون و ارائه مدارک به منظور ثبت نام حداکثر تا تاریخ 97/4/10 به مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی( واحد استعداد درخشان) مراجعه فرمایید

دوره های توانمندسازی زبان انگلیسی اعضا هیئت علمی
 

 

جستجو
اتصال سامانه سما به سامانه نماد کشوری

قابل توجه اساتید و دانشجویان محترم

سامانه سما دانشگاه علوم پزشکی ایلام، به سامانه نماد (نرم افزار مدیریت از راه دور) کشوری متصل شده است. اساتید و دانشجویان محترم می تواند با استفاده از نام کاربری و رمز عبور سامانه سما خود، به نماد متصل شده و از قابلیت های این سامانه استفاده بفرمایند. جهت اطلاعات بیشتر به سامانه در لینک زیر مراجعه بفرمایید: